Notice: Undefined variable: O0O000O00 in /var/www/html/gerash313_new/templates/kh_ghadr/index.php on line 1
اخبار مذهبي
امروز یکشنبه, 03 ارديبهشت 1396 - Sun 04 23 2017

منو
اللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِدا ‏وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَك َطَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلاً

اي بهار دلها

 • نوشته شده توسط مدیر سایت
 • دسته: اخبار مذهبی
 • بازدید: 662

 

 

 

سلام بر آل ياسين، سلام بر مهدي امتها و جامع تمام کلمات وحي الهي. 
سلام بر آنکه شمشير برکشيده و ماه تابان و نور درخشان است. 
سلام بر آفتاب شب ظلماني جهان و قرص ماه ايمان. 
سلام بر بهار مردمان و نشاط آفرين روزگار. 
«شب هجرانت اي دلبر، شب يلداست پنداري رخت نوروز و ديدار تو، عيد ماست پنداري » 
اي بهار دلها و اميدبخش انسانها و سرور و شادي روزها، اي خورشيد ظلمتها و ماه تمام نماي جمال خدا. اي حقيقت عشق و مظهر پرستش، اي شکوفه طه و غنچه شکفته زهرا، عليهاالسلام. اي سرو خوش قد و رعنا، اي چهره ات چون آفتاب، روشن و دلربا، اي در رهت، جانها فدا و نشان غمت، اشکها. اي عصاره زمان و زيباييها، اي هماره با ما و ناپيدا، اي سوخته در فراغت عاشق و شيدا، اي مونس و همدم اوليا، اي خمار نگاهت راز هستي ها، اي طاووس خوش خرام بهشت اعلي، اي شراب عشقت، نوش جانها، اي خزينه علم و نهايت حلم، اي مسکن برکت و معدن حکمت، اي تمام محبت، اي گرد و غبار مقدمت توتياي چشم ما، اي شمع جهان افروز، بيا! اي شاهد عالم سوز بيا! اي کعبه اميد عيان شو. اي درخشش هستي بتاب! اي خورشيد جان و جهان جلوه گر شو!، اي فروغ فضليت بتاب! اي راز عظيم تجلي چهره بنماي، اي پاکترين خونها نثار عشقت، به پا خيز! اي دشت و دمن در انتظارت با دم عيسايي ات، زنده گردان! اي کشتي نجات، رهايي بخش و اي مرهم سينه ها درمان کن. 
اي عصمت بي کران فرياد کن! اي فريادرس بيدار کن! اي صاحب شمشير بران آغاز کن! اي ساحل پيروزي ظاهر شو! اي مشعل علم و عقل نور باران کن! اي قبله عشق آشکار شو! اي يوسف جمال، رخ از مشتاقان دريغ مدار! اي حامي قرآن و نداي عترت، بيا! اي رهبر و دلبر و دلبند، مهدي بيا! بيا و منتظران تشنه را درياب و عاشقان بي قرارت را آرامش جان باش. 
مهديا! مي خواهيم به قله کوه انسانيت برسيم، دستمان را بگير، مگر نه اينکه تو باقي مانده جود خدا و از تبار حسين و دودمان کريماني و احسان و دستگيري توست. 
ما به افق تابناک فروغ ازلي خيره مي شويم و به اميد آمدن روزهاي شادي و لحظه هاي نوراني، خود را از مهر تو سرمست مي سازيم و دست طلب و ادب به دامان تو در مي آويزيم و به تولاي تو چنگ مي زنيم. ما همچو گدايان سر راهت مي نشينيم تا با طلعت رشيده خويش، بر زمين و زمان عطر ولايت بپاشي و ما در فضاي عطرآگين کرامت تو، جان تازه بگيريم و نماز شکر را به امامت تو برپا کنيم و در برابر رب کعبه خاضع شويم و ويراني ظلم و آزادي انسان را جشن بگيريم و سرود حمد را با آهنگ عشق دمساز کنيم و بدين گونه نشان خواهيم داد که پيرو خط سرخ شهادتيم و تو مظهر قهاريت و جباريت خدايي و انتقامخواه خون حسين و رهروان عاشورايي. پس بر کافران بتاز و با آنان بستيز و ارکان ستم را ويران ساز و وعده الهي را تحقق بخش که فرمود: 
و نريد ان نمن علي الذين استضعفوا في الارض و نجعلهم ائمة و نجعلهم الوارثين. 
اراده کرديم بر آنان که در روي زمين ضعيف شمرده شدند، منت گذاريم و آنها را پيشوايان و وارثان زمين قرار دهيم.

 

 

 

مسعود دریس معاون طرح وبرنامه وامور شعب بنیادفرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) در راه شهرستان گراش

 • نوشته شده توسط مدیر سایت
 • دسته: اخبار مذهبی
 • بازدید: 902

مسعود دریس معاون طرح و برنامه و امورشعب بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج)در سفر به استان فارس از نزدیک با فعایتهای بنیاد فارس و شعب این استان قرار خواهد گرفت . ایشان در این سفرازبنیادفرهنگی حضرت مهدی موعود (عج)شعبه شهرستان گراش دیدن و با جمعی ازمهدی یاوران و مسوولین بنیاد دیدارخواهند داشت.

ایشان در روز جمعه 26/10/93 بعد از نماز مغرب و عشا در مسجد حضرت ولی عصر(عج) سخنرانی خواهند داشت و سپس از بنیاد گراش دیدن می نمایند.

معاون قرآن و عترت وزارت ارشاد در گراش

 • نوشته شده توسط مدیر سایت
 • دسته: اخبار مذهبی
 • بازدید: 834

حجت‌الاسلام و المسلمين محمدرضا حشمتی معاون قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی صبح جمعه 22خرداد با استقبال مسئولين وحافظان و قاريان قرآن و مردم وارد گراش شد .

بعد از مراسم استقبال حجت الاسلام حشمتي از موسسه قرآني مجمع القرآن فاطميون بازديد و در مراسمي كه با حضور حافظان و قاريان و اساتيد و دانشجويان قرآني  اين موسسه و دانشكده علوم قرآني برگزارشد شركت كردند و همچنين  از ديگر برنامه هاي ايشان بازديد از دانشكده علوم قرآني ، تجليل از خادمان و حافظان قرآن و سخنراني در نمازجمعه بود .

 

برگزاري همايش سفيران حسيني

 • نوشته شده توسط مدیر سایت
 • دسته: اخبار مذهبی
 • بازدید: 930

همايش سفيران حسيني با همكاري حوزه مقاومت بسيج سردار شهيد قاسم بهادري، حوزه بسيج دانش آموزي و بنياد فرهنگي حضرت مهدي موعود(عج) و بسيج اصناف در روز چهارشنبه 21 آبان ماه در حسينيه حضرت وليعصر(عج) برگزار مي‌گردد.

سخنران مراسم حجت الاسلام والمسلمين مظاهري مسئول حوزه نمايندگي ولي فقيه در نيروي هوايي سژاه فارس و بوشهر مي‌باشد.

اين همايش شامل برگزاري مسابقات اذان، قرائت قرآن،مهدويت، امر به معروف و نهي از منكر و مداحي در سطح نوجوانان و جوانان مي‌باشد.

 

مجوز استفاده از قالب مذهبی قدر براي اين دامنه داده نشده , برای دریافت مجوز قالب بر روی لینک ، ( درخواست مجوز ) کلیک کنید